top
logo

Menu witryny


»» Na ratunek ««

Rzecznik
przemoc

Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Opracowanie: Marta Janulewicz   
Opublikowano: czwartek, 18 grudnia 2014 12:30

 

     W dniu 15 grudnia 2014 roku w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie, przy ul. Obrońców Westerplatte 5, odbyło się szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, działań Zespołu Interdyscyplinarnego oraz grup roboczych.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez zaproszonego gościa, pana Krzysztofa Sarzałę psychologa oraz przewodniczącego Zespołu Interdyscyplinarnego w Gdańsku.

W spotkaniu uczestniczyli: p. Irena Kasprzycka Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie oraz p. Urszula Jankowska kierownik działu pomocy środowiskowej tegoż Ośrodka i przewodnicząca Zespołu, członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Iławie, dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Iławie, pedagodzy iławskich szkół oraz pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie.

 

Poniżej kilka pamiątkowych zdjęć ze szkolenia

Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, działań Zespołu Interdyscyplinarnego oraz grup roboczych01. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, działań Zespołu Interdyscyplinarnego oraz grup roboczych02. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, działań Zespołu Interdyscyplinarnego oraz grup roboczych03. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, działań Zespołu Interdyscyplinarnego oraz grup roboczych04. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie
Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, działań Zespołu Interdyscyplinarnego oraz grup roboczych05. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, działań Zespołu Interdyscyplinarnego oraz grup roboczych06. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, działań Zespołu Interdyscyplinarnego oraz grup roboczych07. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, działań Zespołu Interdyscyplinarnego oraz grup roboczych08. Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

 

 

 

Fundusze Europejskie

Edukacja i rozwój

logo-feir-small.jpg


bottom
top

Ostatnio dodane

Oglądane najczęściej

Zamówienia publiczne

Do zapoznania


bottom

Stronę wykonano w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Template idea by ThemZa | VisitorsCounter by Vinaora | Validate:xhtml *** css

© 2008 - 2020 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Iławie. All Rights Reserved.