top
logo

Menu witryny


Na skróty...

  • Oficjalny serwis miasta Iławy
  • Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
  • BIP - Urząd Miasta Iława
  • Sejm RP
  • Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Forum Pomocy Społecznej
  • Portal Opieki Długoterminowej
  • Porady dla seniorów
  • Strona dla osób niepełnosprawnych
  • Problemy wykluczenia społecznego
  • Portal Polityki Społecznej
  • Przydatne informacje nt. Karty Dużej Rodziny

Logowanie ...



»» Na ratunek ««

Rzecznik
przemoc

ePUAP 2 - sprawdź

epuap

Do kogo się zwrócić po pomoc socjalną i wsparcie? Drukuj
Opracowanie: Administrator   
Ostatnio aktualizowano: piątek, 27 listopada 2020 12:17

OBSŁUGA PODOPIECZNYCH W TERENIE

Dział Pomocy Środowiskowej

WYKAZ PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH

WRAZ Z REJONAMI OPIEKUŃCZYMI

... kliknij nazwisko, aby obejrzeć ulice przypisane do rejonu opiekuńczego

albo przejdź do wyszukiwarki pracowników socjalnych znajdującej się pod bieżącym wykazem ...

Poniżej znajduje się aktualny, szczegółowy wykaz pracowników socjalnych

wraz z podlegającymi im rejonami opiekuńczymi i ulicami.

 

 

KIEROWNIK (pokój nr 113b, I piętro - wejście przez sekretariat)

     tel. centrala: 89 648 41 24 wewn. 22

     tel. bezpośredni: 89 649 97 22

Grażyna Kemska, Kierownik Działu Pomocy Środowiskowej

e-mail: pomoc@mops.ilawa.pl, g.kemska@mops.ilawa.pl

 

POKÓJ NR 102 (I piętro)

     tel. centrala: 89 648 41 24 wewn. 25

     tel. bezpośredni: 89 649 97 25

Agnieszka Łapińska, prac. socjalny - Rejon Nr 02 - e-mail: agnieszka@mops.ilawa.pl

Aneta Nica, prac. socjalny - Rejon Nr 08 - e-mail: a.nica@mops.ilawa.pl

Jolanta Jędrzejewska, prac. socjalny - Rejon Nr 15 - e-mail: j.jedrzejewska@mops.ilawa.pl

 

POKÓJ NR 103 (I piętro)

     tel. centrala: 89 648 41 24 wewn. 23

     tel. bezpośredni: 89 649 97 23

Janina Szylakowska, prac. socjalny - Rejon Nr 11 - e-mail: j.szylakowska@mops.ilawa.pl

Barbara Pawłowska, prac. socjalny - Rejon Nr 01 - e-mail: b.pawlowska@mops.ilawa.pl

Magdalena Czarnogórska, prac. socj. - Rejon Nr 17 - e-mail: m.czarnogorska@mops.ilawa.pl

Izabela Lewandowska, prac. socjalny - Rejon Nr 16 - e-mail: i.lewandowska@mops.ilawa.pl

 

POKÓJ NR 104 (I piętro)

     tel. centrala: 89 648 41 24 wewn. 27

     tel. bezpośredni: 89 649 97 27

Jolanta Wicik, prac. socjalny - Rejon Nr 10 - e-mail: j.wicik@mops.ilawa.pl

Dorota Zalewska, prac. socjalny - Rejon Nr 09 - e-mail: d.zalewska@mops.ilawa.pl

Elżbieta Kuczmarska, prac. socjalny - Rejon Nr 05 - e-mail: e.kuczmarska@mops.ilawa.pl

Lucyna Nastaj, prac. socjalny - Rejon Nr 14 - e-mail: l.nastaj@mops.ilawa.pl

 

POKÓJ NR 107 (I piętro)

    tel. centrala: 89 648 41 24 wewn. 31

    tel. bezpośredni: 89 649 97 31

Jadwiga Kwiatek, prac. socjalny - Rejon Nr 04 - e-mail: j.kwiatek@mops.ilawa.pl

Honorata Schramke, prac. socjalny - Rejon Nr 03 - e-mail: h.schramke@mops.ilawa.pl

Magdalena Dąbrowska, pr. socj. - Rejon Nr 13 - e-mail: magda.dabrowska@mops.ilawa.pl

Magdalena Jonowska, prac. socjalny - Rejon Nr 07 - e-mail: m.jonowska@mops.ilawa.pl

 

POKÓJ NR 112 (I piętro)

    tel. centrala: 89 648 41 24 wewn. 15

    tel. bezpośredni: 89 649 97 15

 

Alina Kwiatkowska, prac. socjalny - Rejon Nr 12 - e-mail: a.kwiatkowska@mops.ilawa.pl

Krystyna Maślana, prac. socjalny - Rejon Nr 06 - e-mail: k.maslana@mops.ilawa.pl

 


szukaj

WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH

Odszukaj swojego pracownika socjalnego wybierając ulicę z listy.
Dla ułatwienia wyboru ulicy w nawiasie znajduje się jej nazwa potoczna.

 

 

 

Fundusze Europejskie

Ankieta

Podaj cel wizyty ?
 

Statystyka witryny

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj odsłon:736
mod_vvisit_counterW miesiącu odsłon:3257
Stronę przegląda 21 gości 
Twoje IP: 18.234.255.5

MOPS poleca

Sygnity

Forani

MiniGaleria 2008

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Portal Emp@tia

Emp@tia



bottom
top

Ostatnio dodane

Oglądane najczęściej

Zamówienia publiczne

Do zapoznania


bottom

Stronę wykonano w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Template idea by ThemZa | VisitorsCounter by Vinaora | Validate:xhtml *** css

© 2008 - 2020 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Iławie. All Rights Reserved.